Naktsmājas

Apartaments Nr. 1

Šajā mājas daļā piedāvājam apartamentu līdz 6 personām, kurā ir 2 guļamistabas - viena ar "queen" izmēra gultu un otra ar "queen" izmēra gultu un 2 vienvietīgajām gultām, aprīkota virtuve, vannasistaba/tualete un plašs priekšnams tikai priekš Jums.

Baudiet rīta kafiju saules pielietā terasē mājas priekšā, kā arī lielisko Latvijas saullēktu no ugunskura vietas.

Rezervēt šeit: https://www.airbnb.lv/rooms/4507718

Apartaments Nr. 2

Šīs mājas puses apartaments līdz 10 personām, ar ļoti izsmalcinātu un pārdomātu dizainu, kurā ir viena ļoti mājīga guļamistaba ar "queen" izmēra gultu, otra guļamistaba ar "double" izmēra gultu, pilnībā aprīkota atvērta tipa virtuve kopā ar viesistabu, kurā ir divi izvelkamie dīvāni, kā arī plašs priekšnams, kura galā iekārtots stūrītis gulēšanai ar izvelkamo dīvānu.

Baudiet rīta kafiju, kā arī lielisko Latvijas saullēktu no Jūsu terases un no ugunskura vietas. Vakariņu gatavošanai izvēlieties mūsu mājīgo virtuvi. 

Rezervēt šeit: https://www.airbnb.lv/rooms/51707680

Visa māja

Viesu rīcībā ir abi mājas apartamenti, kurus iespējams apvienot - viens ar divām ļoti mājīgām guļamistabām, virtuvi, vannasistabu/tualeti; otrs ar plašu viesistabu/virtuvi, divām guļamistabām, kā arī 2 tualetēm/vannasistabām, plašu koridori. Viesu skaits līdz 16 personām.

Baudiet rīta kafiju saules pielietā terasē mājas priekšā, kā arī lielisko Latvijas saulrietu no ugunskura vietas, vai saulrietu un skatu uz dīķi no otras mājas terases. Vakariņu gatavošanai izvēlieties mūsu mājīgo virtuvi vai ugunskuru. Pieejams arī grils un zupas katls.

Rezervēt šeit: https://www.airbnb.lv/rooms/51576563

Piedāvājums 2 personām

Šajā mājas daļā piedāvājam 1.apartamenta vienu guļamistabu(otra ir aizvērta), kas lieliski piemērota 2 personām, kurā ir  "queen" izmēra gulta, aprīkota virtuve, vannasistaba/tualete un plašs priekšnams tikai priekš Jums.

Baudiet rīta kafiju saules pielietā terasē mājas priekšā, kā arī lielisko Latvijas saullēktu no ugunskura vietas.

Rezervēt šeit: 

https://www.airbnb.lv/rooms/45130160