Pakalpojumi

Pirts ar kamīnzāli

Viesu labsajūtai piedāvājam 2021. gada vasarā atjaunoto vēsturisko pirti ģimenei vai draugu kompānijai līdz 10 personām. (Priekšroka tiek dota viesiem, kas nakšņo viesu mājā)

Apmēram 100 gadus šajā vietā stāvējusi, šobrīd atjaunota un saposta, tā gaida pirtsmīļus. Mazliet gan mainīts tās telpu izvietojums - par to, ka jaunā atpūtas telpa kalpojusi kā pērtuve, šobrīd liecina tikai melni nokvēpušie griesti, kurus arī atstājām neskartus. Senā priekšnama vietā tagad izveidota pirts telpa, kuru no priekšnama nodala iebūvēts lodziņš, kas rada māja mājā sajūtu. 

Laipni lūgti!

Cena (3 h)* - 60 EUR (Lūgums rezervēt laicīgi) Dažādu zāļu pirtsslotas - 5 EUR (gb.)


Pirts rituāli

Vai zini, kā skan ūdens, kad tajā brien tikko pēc pirts? Kā skan pirts slotas, kas pirkstgalos iztiepušās dejo uz muguras? Kā gariņš noskrien un sakutina pēdas?

Zaļā pirts. Pirts slotās sasieta vasara, siltums un domu gaišums, smaržīgais skrubis tik patīkami kņudina un medus smaržo pēc bišu dravas.

Pirtnieks Rolands Fedotovs iepazīstinās ar zaļo pirti, atklājot tās īstumu un labvēlību, piedāvājot individuālas pirts kūres un pirts kūres pāriem, dzimšanas dienas pirts kūri, kā arī pirts kūres ģimenei, nelielām ballītēm (piemēram, vecmeitu, vecpuišu) un īstenos skaistu pirts būšanu arī citos notikumos, jo visu var runāt un sarunāt.

Rolands pirtsmīlis ir jau pavisam ilgi, bet nu ir kļuvis arī par profesionālu pirtnieku, kuram patīk sadzirdēt, būt viegli un neuzbāzīgi, dalīties sirsnībā, siltumā un zināšanās.

  • Pirts kūre ilgst līdz 4 stundām (gan pāriem, gan individuāli). Pirts kūre sastāv no iepazīšanās sarunas - par cilvēku, pirti, mērķiem, veselību. Seko kāju vanniņa, kad pēdas izsildās starp ziediem, čiekuriem un citām dabas veltēm, bet pirtī - ķermeņa sasildīšana, attīrīšana (augu skrubis), piepildīšana (medus un pats pēriens). Bet beigās noskalošanās (ziemā āliņģī, vasarā vaļējā dīķī) un tad būšana mierā, pavisam tuvu sev - pagulēt zālē, sasegtam siltās segās, pacelt acis mākoņos, rudens tumsā dzirdēt, kā dzērves pārlido, kamēr no māla krūzes ceļas tējas garaiņi un uzsmaržo tikko grieztie augļi. 
  • Ģimenēm un draugu kompānijām pirts kūre sniedz iespēju iepazīt tuvāk vienam otru un pirti, apgūt, kā pašam nopērt sevi, un pavadīt laiku pirtī jēgpilni. 

Rolanda pirtī skan nevien pirts slotas, bet arī vargāns, un klīst nostāsti, ka dažreiz pirts kūres laikā aizdurvē dzirdama arī kāda dziedāta tautasdziesma. 

Cenas

  • Neaizmirstama pirts kūre 1 personai - 165 EUR; 

       2 personām - 220 EUR.

  • Draugu kompānijai/ģimenei (no 4 personām sākot) - 65 EUR persona

*Cenas norādītas viesu mājas viesiem. (Citiem pirtsmīļiem dotā cena + 20%)

Iespējams iegādāties dāvanu kartes pirts rituāliem. 


Karstais kubls ar hidromasāžu un LED gaismām

Ir tik patīkami sildīties karstajā kublā zem zvaigžņotas debess. Vēl īpašāk, ja lietus līst vai snieg pūkains sniegs, vai visapkārt kupenas, kurās iekrist atveldzēties. 

Kubls Jūs gaidīs sakurināts Jūsu izvēlētajā laikā. (Kā pirti, tā kublu vēlams pieteikt laicīgi.)

Cena** - 70 EUR

**Ja kubls kopā ar pirti, tad abi kopā 110 EUR