Svinību vieta

Viesu mājas Virgabaļi svētku šķūnis

Aicinām svinēt Jūsu īpašo dienu mūsu atjaunotajā svētku šķūnī Cēsu pusē, Āraišos līdz 100 personām!

Jau drīz šeit skanēs laimīgi smiekli, un zeme rībēs zem dejotāju kājām. Būs vasaras nakts, kad tumsa tā arī nemaz neiestājas, dziesmas šalks kopā ar vējiem ziedošās pļavās un ziedošos cilvēkos. Jūs svinēsiet viens otru, sevi un laiku. Jūti? Iekņudējās pakrūtē. Tā ir vasara un svētki, kas būs.

Tiekamies?

2022. gadā atjaunotā svinību zāle atrodas sena siena šķūņa otrajā stāvā, ar lielām durvīm – vārtiem, kas paver iespēju zālē iebraukt ar kādu īpašu transportu (motociklu, auto, zirgu utt.). Telpa aprīkota ar regulējamām gaismiņu virtenēm un dekorējamu centra gaismekli – ratu. Pieejams jaudīgs elektrības pieslēgums. Iekārtots ļoti mājīgs bārs/atpūtas telpa. Bārs aprīkots ar profesionālām iekārtām un aukstajiem plauktiem.

Šķūņa 1. stāva telpa ir izmantojama kā sagaidīšanas telpa baudot uzkodas, veldzējoties ar kondzirkstošu, gaidot, ierodamies jauno pāri, kā arī labi kalpo kā telpa lietus gadījumā, vai vēsa telpa, kur patverties tveicē, kamēr viesi vēl netiek aicināti zālē pie galdiem. No 2023. gada zāle tiek piedāvāta mazākām svinībām un kāzām. Arī šajā zālē iekārtots bārs.

Ēdināšanu nepiedāvājam, bet būsim priecīgi  ieteikt lieliskus ēdinātājus tuvumā. Piedāvājam plašu, ar profesionālām iekārtām, kā arī ar plīti un ledusskapjiem aprīkotu, virtuves telpu ēdiena pasniegšanai un servēšanai.

Nakšņošanai piedāvājam mūsu viesumāju, pirts māju, 2023. gadā atjaunoto pirts LUX apartamentu, kā arī kopējās viesu guļamistabas šķūnī. Kopējais skaits, ko varam izguldīt – 63 personām. Pieejami pirts un kubls, dīķi peldēšanai, grila vietas, laukumi sporta spēlēm un piepūšamajām atrakcijām, kā arī iespēja izmantot laivu.

Pieejama plaša apkārtne fotosesijai, kā arī laulību ceremonijai dabā.

Piedzīvo mirkļus un stāstus Virgabaļos!


Foto: Annija Ungure