Svinību vieta

Aicinām svinēt Jūsu īpašo dienu mūsu atjaunotajā svētku šķūnī Cēsu pusē, Āraišos.

Jau drīz šeit skanēs laimīgi smiekli, un zeme rībēs zem dejotāju kājām. Būs vasaras nakts, kad tumsa tā arī nemaz neiestājas, dziesmas šalks kopā ar vējiem ziedošās pļavās un ziedošos cilvēkos.
Jūs svinēsiet viens otru, sevi un laiku.
Jūti? Iekņudējās pakrūtē.
Tā ir vasara un svētki, kas būs.
Tiekamies?

Lielā svinību zāle atrodas atjaunotā senā siena šķūņa otrajā stāvā,  ar lielām durvīm - vārtiem, kas paver iespēju zālē iebraukt ar kādu īpašu transportu (motociklu, auto utt.). Telpa aprīkota ar regulējamām gaismiņu virtenēm un dekorējamu centra gaismekli – ratu. Pieejams jaudīgs elektrības pieslēgums. 

Šķūņa 1. stāvā ir telpa, kura izmantojama kā sagaidīšanas telpa ar uzkodām un šampanieti, gaidot, ierodamies jaunos. Šī telpa labi kalpo, arī kā sagaidīšanas telpa lietus gadījumā, kamēr viesi vēl netiek aicināti zālē pie galdiem. No 2023. gada vasaras šo telpu piedāvājam arī mazākiem pasākumiem - max 50 personas. 

Pieejama, ar profesionālām iekārtām, kā arī ar plīti un ledusskapjiem aprīkota, virtuves telpa ēdiena pasniegšanai un servēšanai. 

Piedāvājam nakšņošanu* mūsu viesu mājā, pirts mājā, kurā nupat ir atjaunota otra pirts puse, kurā ierīkoti 4 apartamenti, kā arī kopējās viesu guļamistabās šķūnī. Kopējais skaits, ko varam izguldīt - 63 personām. Pieejama pirts un kubls. Dīķi peldēšanai. Grila vietas, laukumi sporta spēlēm un piepūšamajām atrakcijām, kā arī iespēja izmantot laivu.

Pieejama plaša apkārtne fotosesijai, kā arī laulību ceremonijai dabā. 

Minimālais personu  skaits 20, maksimālais - 100.

Minimālā cena VISAM kompleksam **(svinību šķūnis, bārs un atpūtas telpa, labierīcības, plaša teritorija, spēļu laukumi, grila vietas, dīķi peldēšanai) - 1750.00 EUR (+/-40 h), maksimālā cena - 3750.00 EUR

! Kāzu svinību dienas - otrdiena, ceturtdiena, sestdiena. Otrdienā -20% atlaide, ceturtdienā -10% atlaide. Ja kāzas izvēlas svinēt piektdienā, tad +20% pie cenas.

Piedāvājumu nosūtīsim Jums uz epastu, pēc sazināšanās ar mums.

*Bez nakšņošanas viesu mājā svinību šķūni nav iespējams izīrēt. ** Cena par VISU kompleksu, neskaitot gulēšanu.